TÜRKİYE'NİN İLK ÜCRETSİZ
ÖDÜLLÜ İDDAA TAHMİN SİTESİ

ÜYE OL

Üye Ol

Hala Üye
Değil misin?

ÜYE OL
Zaten Üyeyim

Üye Girişi Yap


Şifremi Unuttum

TahminKrali.net’de en iyi tahminleri kendiniz araştırıp bulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken üst menüden “Maç Tahminleri” butonuna tıklayıp bütün tahminlerin olduğu sayfaya gitmek. Bu sayfada tahminler en yüksek ihtimal atanan tahminden en düşük ihtimal atanan tahmine doğru listelenir.

TahminKrali.net maçları hangi kriterlere göre inceler?

TahminKrali.net tahminleri 3 farklı kategoriye (Mac Sonucu MS, Toplam Gol TG ve Karşılıklı Gol KG) ve 5 farklı oran tipine göre inceler (Banko: 1.05-1.30 / Favori: 1.35-1.65 / Plase: 1.70-2.20 / Sürpriz: 2.25-3.95 / Abartı: 4.00 ve üstü). Toplam 15 farklı katogori ve oran tipindeki tahminler, tahmincilerin o ligdeki daha önceki tahminleri analiz edilerek değerlendirilir ve yeterli dataya sahip her tahmincinin güncel tahminlerine özel bir olasılık atanır.

Aradığım maçı nasıl bulabilirim?

“Maç tahminleri” sayfasından Tarih, Maç, Kategori, Tahmin Tipi ve Oran Tipi filtreleri kullanılarak, o anda en yüksek olasılık atanmış ve sizin aradığınız kriterlere uyan tahminlerin tamamına ulaşabilirsiniz.

Örneğin; Maç filtresini kullanarak aradığınız maç için yapılan, o ligde en başarılı tahmincilerin tahminleri en üstte gözükecek şekilde, bütün tahminlere ulaşabilir; bu tahminleri Maç Sonu, Toplam Gol ve Karşılıklı Gol kategorileri ve 5 farklı oran tipine göre filtreleyebilirsiniz.